Údržba pracovních oděvů

Údržba pracovních oděvůPokud si máte vlastní pracovní oděvy, můžete využít naši servisní službu komplexní údržby pracovních oděvů. Také tímto způsobem lze naplnit požadavky na čistotu a funkceschopnost pracovních oděvů. Mimo vlastní pořízení oděvů, obsahuje všechny komfortní služby, které nabízíme u pronájmu pracovních oděvů. Zajišťuje čistý, upravený a funkční pracovní oděv pro všechny zaměstnance a splňuje všechny požadavky na standardizaci této oblasti.
Službu poskytujeme pro menší firmy v rámci regionu Beskydy, pro větší průmyslové podniky pak po celém území ČR.

Menší firmy a jednotliví zaměstnanci:

Špinavé oděvy můžete přivézt přímo do naší provozovny nebo si dohodnout odvoz. Zaměstnanců vystavíme potvrzení pro proplacení u zaměstnavatele.

Velké firmy:

Podmínky řešíme individuálně na základě smlouvy.

Co služba obsahuje:

  • praní (případně i chemické čištění), žehlení, opravy (volitelné)
  • údržbu speciálních oděvů
  • značení oděvů
  • dopravu a obsluhu
  • poskytnutí samoobslužných skříněk (volitelné)
  • poskytnutí služby za nejlepší ceny

 
Údržba
Disponujeme technologií pro klasické praní i chemické čištění (řešíme jím silné znečištění i znečištění některými nebezpečnými látkami).
Praní je prováděno v menších dávkách, separovaně, individuálně.

Žehlení provádíme parními zařízeními, s ručním dožehlováním detailů pro vyšší kvalitu.

Opravy
Opravy jsou prováděny zcela automaticky. Při procesu údržby poškození zjistíme a také opravíme (případně vyměníme oděv, je-li je už obnošený nebo příliš poškozený). Ke krejčovské práci také patří úpravy oděvů před jejich prvním nasazením nebo i v průběhu služby (například rozšíření nebo zúžení v pase).

Balení
Čisté oděvy balíme do fólie. Pokud to předpisy vyžadují (například v potravinářských provozech), zajistíme individuální balení oděvů pro každého pracovníka do sáčků neprodyšně uzavřených svarem

Označení
Oděvy jsou označeny tak, aby byl jednoznačně identifikován jejich uživatel. Každý kus oděvu má nažehlený štítek se jménem a případně dalšími údaji. Můžeme oděvy opatřit i vysokofrekvenčními čipy, které umožňují i některé další funkce (například můžete mít přehled o pohybu pracovníků na rizikových pracovištích, sledujeme jimi také životnost speciálních oděvů, třeba svářečských, atd.).

Účtování
Údržba pracovních se účtuje na základě potvrzených dodacích listů, a to za kus oděvu. Obvyklým fakturačním obdobím je kalendářní měsíc. Systém účtování lze po vzájemné dohodě vyladit tak, aby vám přinesl další úspory.

Logistika
Pokud využíváte systém samoobslužných skříněk, zajišťujeme celý logistický proces od obsluhy skříněk až po dopravu do prádelny a zpět.
Máte-li jiný systém, dohodneme se, jak ho využít a tím vám uspořit náklady.

Rozvoz provádíme týdně, nebo v případě potřeby, například v potravinářských provozech, i častěji.

Poptávka nebo dotaz: