Pronájem samoobslužných skříněk

Naše služby jsou založeny na komplexním pojetí, které šetří vaše prostředky a pracovní čas a působí tak pozitivně i na produktivitu práce. Proto pro servis pracovních oděvů poskytujeme systém, který pokrývá všechny části služby. Samoobslužné skříňky pro výdej čistých oděvů a sběr špinavých nahrazují nevýhodný a na čas i pracovní sílu náročnější osobní sběr a výdej ve výdejnách.
Nejsou jen pohodlné, ale také významně spoří čas každého zaměstnance.
 

Co vám můžeme poskytnout:

  • Skříňky na vhazování špinavých oděvů
  • Výdejní skříňky
  • Barevné provedení podle přání
  • Pronájem skříněk
  • Řešení umístění
  • Označení štítky
  • Obsluhu skříněk

V čem jsou výhody použití samooblužných skříněk:

Není třeba, aby někdo z vašich zaměstnanců sbíral od pracovníků špinavé oděvy. Sami je jednoduše vhodí do sběrné skříňky.
Není ani třeba, aby někdo čisté oděvy pracovníkům vydával. Sami si je vyzvednou ze své přihrádky skříňky.
Vhazovat špinavé oděvy a brát si čisté je možno kdykoliv - není tu žádné časové omezení.

Vše tedy probíhá rychle a jednoduše, není třeba žádné vaší součinnosti. O službu se tedy nemusíte nijak starat.

V případě, že se rozhodnete pro řešení pronájmu pracovních oděvů (nebo i některého prádla) včetně skříněk, zahrneme vám jejich zapůjčení a obsluhu do celkové ceny pronájmu (nebo údržby). A stejně jako doplňujeme oděvy pro nové pracovníky (nebo ubíráme při jejich odchodu), plynule měníme i počet potřebných skříněk, takže vždy je kam oděvy nebo prádlo dát.
 

Sběrná skříňka Skříňka pro sběr špinavých oděvů má v horní části jednoduchý otvor pro vhazování špinavých oděvů s klapkou. Je konstruován tak, aby se oděvy nedaly z vnitřku vytáhnout a chrání je tak před nenechavci. Uvnitř skříně je upevněn pytel, do kterého oděvy padají.

Kapacita skříňky postačí pro asi 30 - 35 pracovníků (při týdenním cyklu výměny oděvů). Tento údaj se může měnit podle dalších okolností a je jen orientační. Počet skříněk může být také vyšší v případě, že je sběrných míst více.

Rozměry: výška 1770 mm x šířka 380 mm x hloubka 460 mm
 
 

Výdejní skříňka Skříňka pro výdej čistých oděvů má v přední stěně dveře rozdělené na jednotlivé přepážky. Velké dveře slouží pro obsluhu skříňky, po jejich otevření jsou přístupné všechny přihrádky. Pracovníci si pak otevřou klíčem jen svoji přidělenou přihrádku.

Přednostně se dodávají cylindrické klíče, je ale možno přizpůsobit zamykání přihrádek i pro visací zámky.

Počet přihrádek v jedné skříňce se může lišit podle množství a druhů oděvů, které má pracovník přiděleny. Standardní počet je 10 přihrádek, což odpovídá situaci, kdy se pracovník převléká týdně a má k dispozici kalhoty, blůzu a tričko. Je-li objem oděvů větší, může být ve skříňce umístěno šest přihrádek nebo čtyři, které jsou pak samozřejmě vyšší.
S tím je třeba počítat při plánování umístění skříněk. S řešením vám samozřejmě pomůžeme.

Rozměry: výška 1770 mm x šířka 380 mm x hloubka 460 mm

Konzultovat
Vyžádejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci nebo nabídku!