Praní prádla

Praní prádlaPokud máte vlastní ložní, restaurační nebo kuchyňský textil a potřebujete ho kvalitně a spolehlivě prát, poskytneme vám službu, která odpovídá vašim požadavkům. Vyznačuje se osobním přístupem k vašim potřebám a nadstandardní péčí za dobré ceny. A to včetně dalších souvisejících služeb, zvyšujících vaše pohodlí, zejména při manipulaci s prádlem. V podobě, kterou vám nabízíme, oceníte profesionalitu, projevující se zejména v detailech. Můžete také využít našeho poradenství, které vám přinese další úspory. Službu poskytujeme v rámci regionu Beskydy.

Pro menší restaurace a ubytovací zařízení:

Prádlo můžete přivézt přímo do naší provozovny nebo si dohodnout odvoz.

Pro větší podniky:

Podmínky řešíme individuálně na základě smlouvy.

Co služba obsahuje:

  • Praní v menších dávkách se zvýšenou péčí, kvalitní žehlení lisem a žehličkou
  • Možnost parfemování prádla a použití aviváže
  • Speciální skládání
  • Balení do fólie
  • Značení prádla
  • Dopravu v kontejnerech
  • Služby za nejlepší ceny

 
Praní a žehlení prádla
Poskytneme vám praní veškerého hotelového, restauračního a ostatního prádla (zejména ložního povlečení, ručníků, osušek, županů, ubrusů a ubrousků, kuchyňského textilu atd.) v malých dávkách a menších pračkách, takže zaručíme lepší vyprání a vaše prádlo se nebude míchat s jiným. Pokud budete chtít, přidáme do prádla (zejména ložního a ručníků) aviváž a vybraný parfém.

Pečlivě žehlíme. Místo mandlů používáme lisy, menší kusy a detaily rozžehlujeme ručně vysokotlakými parními žehličkami se speciálním teflonovým povrchem. Vyloučíme tím obtěžující pokrčení okrajů, které se projevuje v případě mandlování.

Ubrusy skládáme na velké plochy, takže na stole nepřekážejí sklady.

Prádlo balíme do fólie, abychom ho k vám dopravili čisté a dostalo se také čisté až na lůžko nebo stůl.

Opravy provádíme tak, aby pokud možno nebyly vidět. Jejich rozsah s vámi dohodneme. Pokud nechcete žádné opravy, protože máte náročné hosty, nahradíme automaticky poškozené prádlo novým.

Praní a čištění pracovních oděvů
Naše systémové služby se týkají i oblečení personálu, od kuchařů až po recepční. Máme k dispozici výkonný stroj pro chemické čištění, takže čistíme i oděvy, které nejsou určeny pro praní (uniformy, livreje, číšnické oděvy apod.). Také oděvy, které je možno prát a které jsou silně znečištěny (například kuchařské) nejdříve chemicky čistíme a následně pereme, což zaručuje kvalitní odstranění skvrn.

Vyčištěné a vyžehlené oděvy dodáváme na ramínkách a zabalené ve fólii.

Další informace o údržbě pracovních oděvů najdete zde.

Doprava a logistika
Zajišťujeme dopravu špinavého prádla od vás a čistého k vám. Vše je zahrnuto v ceně služby.

Přepravu zajišťujeme v klecových vozících výměnným způsobem. Pokud pro ně nemáte vhodný přístup, zajistíme ruční přesun a na špinavé prádlo poskytneme transportní vaky.

Pro výdej zejména oděvů, ale i některého prádla vám můžeme zapůjčit samoobslužné skříňky (bližší informace zde).

Poptávka nebo dotaz: